قرض 10 میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال به پرسپولیس!

به گزارش کلوب فارسی، یک رسانه داخلی مدعی شده فدراسیون فوتبال در دوره مدیریت عزیزی خادم مبلغ 10 میلیارد تومان به عنوان قرض به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است.

قرض 10 میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال به پرسپولیس!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در چند روز اخیر با انتشار اسنادی معین شده که شهاب الدین عزیزی خادم در دوره ریاست خود مرتکب تخلفات متعددی شده که بخشی از این تخلفات به پرداخت پاداش های کلان به برخی از مشاوران و اعضای تیم ملی فوتبال مربوط می شود اما حالا تخلف دیگری در فدراسیون عزیزی خادم برملا شده که قرار است کمیته اخلاق درباره آن تصمیم گیری کند.

بر اساس برخی گزارش ها و تایید دو مقام آگاه در باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در اواخر ریاست عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال (پیش از عزل در تاریخ 28 بهمن 1400) مبلغ 10 میلیارد تومان از فدراسیون فوتبال به صورت قرض دریافت کرده و طی یک قرارداد، موعد بازپرداخت پول هم 6 ماه بعد معین شده است.

اخیرا موضوع پرداخت پاداش های هنگفت به مشاوران و پرداخت بیش از 10 میلیارد ریال به مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال در زمان مدیریت عزیزی خادم رسانه ایی شده که حاشیه های زیادی را به همراه داشته است.

عزیزی خادم در دوره ریاست خود در فدراسیون فوتبال و بر اساس تایید مسوولان فدراسیون فوتبال، مرتکب حدود 41 مورد تخلف شده که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به خاطر همین تخلفات رای به عزل او دادند.

حالا رئیس پیشین فدراسیون فوتبال باید به این سوال هم پاسخ دهد که بر اساس کدام قانون 10 میلیارد تومان از منابع فدراسیون فوتبال را به یک باشگاه به صورت قرض پرداخت کرده است؟

ایسنا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 203

به "قرض 10 میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال به پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرض 10 میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال به پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید