مدیران سابق پرسپولیس زیر ذره بین

به گزارش کلوب فارسی، رضا درویش درباره آخرین شرایط تیم پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: نتیجه را خودمان مشخص می کنیم. ان شاءالله اگر بچه ها تلاش کنند و شش بازی آینده پیروز شویم، نتیجه دست خودمان خواهد بود و برای قهرمانی شانس داریم.

مدیران سابق پرسپولیس زیر ذره بین

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پول حاصل از فروش سهام باشگاه پرسپولیس در اختیار این باشگاه قرار گرفته است، گفت: هنوز خیر! این موضوع روال اداری دارد که باید طی شود و سپس با برنامه ریزی که اجرا شده باید این پول ها مورد استفاده قرار بگیرد. این پول هم تعیین شده که باید کجا استفاده شود. تمام این موارد تعیین و برنامه ریزی شده است.

آیا با ورود پول به باشگاه پرسپولیس مذاکراتی برای پرداخت بدهی های خارجی این باشگاه به افرادی مانند استوکس و رادوشویچ انجام خواهد شد؟ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به طرح این سوال تاکید کرد: با کسانی که امکان مذاکره داشته باشد، قطعاً سعی می کنیم مذاکره کنیم و تا جایی که ممکن است از حق و حقوق باشگاه و مردم دفاع کنیم. به هر حال این پول ها حق مردم است، ما حتی سعی کردیم وکیل های خوبی بگیریم تا حق مردم ضایع نشود. این پول ها می تواند صرف امور باشگاه و تیم های پایه شود.

وی در مورد اینکه آیا با رادوشویچ مذاکره ای اجرا شده است یا خیر؟ گفت: او اهل مذاکره نیست، اگر بود که نمی رفت حکم بگیرد. ما سعی کردیم بهترین وکلا را در این پرونده بگیریم تا از هر راهی ممکن است از حق مردم دفاع کنیم و اجازه ندهیم حق باشگاه ضایع شود. ما با دو وکیل اروپایی که در سوئیس کار می کنند وارد مذاکره شده ایم. هر کسی هم بتواند یک قدمی برای ما بردارد از او استفاده می کنیم. حتی قصد داریم از دو وکیل ایرانی هم که خارج از کشور ساکن هستند استفاده کنیم. در کل یک کارگروه از وکلای داخلی و وکلای خارجی که دوستان معرفی کردند تشکیل دادیم.

درویش در واکنش به این موضوع که قراردادهای منعقد شده در زمان مدیران قبلی پرسپولیس باعث بروز خسارات فراوانی به این باشگاه شده است و چرا هیچ اقدامی علیه آن ها صورت نمی گیرد، مطرح نمود: من شنیدم که در حال بررسی این پرونده ها هستند که چرا برخی مدیران با سهل انگاری به باشگاه ضربه زدند؛ حالا چه سهواً و چه عمداً. به هر حال بناست به این پرونده ها رسیدگی شود تا حداقل یک مدیر بداند باید جوابگوی عملکرد خود باشد. کسانی که نابلد هستند یا نباید مدیریت چنین باشگاه هایی را بپذیرند، یا اینکه اگر می خواهند بیایند حداقل مشاوران خوبی در کنارشان باشد تا چنین هزینه هایی به باشگاه تحمیل نشود. این پول ها از جیب باشگاه و مردم هزینه می شود.

وی در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس نیز توضیح داد: طی صحبتی که با کادرفنی اجرا شده، بناست گل محمدی طی هفته پیش رو با بازیکنان صحبت کند و به نوبت آن ها برای تمدید قرارداد به باشگاه بیایند. در این زمینه مسئله ای نیست و این کار انجام خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شایعاتی که پیرامون شروط میلاد سرلک برای تمدید قرارداد با سرخپوشان (عقد قرارداد یک ساله با بند فسخ قرارداد) مطرح شده است نیز مطرح نمود: سرلک با خود من صحبت کرده و به هیچ وجه این شرط هایی که مطرح می شود، درست نیست. متأسفانه این صحبت ها در فضای مجازی مطرح می شود اما صحت ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 204

به "مدیران سابق پرسپولیس زیر ذره بین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران سابق پرسپولیس زیر ذره بین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید