شرط ماندن صدری در پرسپولیس

به گزارش کلوب فارسی، آخرین اخبار حاکی از آن است که شانس صدری برای مدیریت پرسپولیس افزایش یافته چراکه وی توانسته بدهی نسبتا سنگین باشگاه به کالدرون را که باعث بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی شده تهیه کند و برخی اخبار تاییدنشده می گوید که این یک شرط مهم ازسوی صدری بوده که اگر توانست آن را عملی کند توقع دارد حکم مدیرعاملی نیز برایش صادر شود.

شرط ماندن صدری در پرسپولیس

منابع مطلع و نزدیک به وزارت ورزش می گویند بالاخره قرار است تحولات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس انجام شود و به زودی شاهد انتخاب هیات مدیره تازه و البته مدیرعامل باشگاه خواهیم بود. باشگاه در ماه های اخیر تحت مدیریت مجید صدری به عنوان سرپرست باشگاه فعالیت کرده و این درحالی است که نزدیکان باشگاه می گویند صدری علاقه زیادی دارد تا به عنوان مدیرعامل به فعالیت ادامه بدهد و البته مدیران وزارت ورزش هم فعلا نتوانسته اند گزینه مناسبی برای مدیریت باشگاه پیدا کنند و این مساله باعث شده تغییرات در باشگاه قرمز ها به تاخیر بیفتد.

آخرین اخبار حاکی از آن است که شانس صدری برای مدیریت پرسپولیس افزایش یافته چراکه وی توانسته بدهی نسبتا سنگین باشگاه به کالدرون را که باعث بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی شده تهیه کند و برخی اخبار تاییدنشده می گوید که این یک شرط مهم ازسوی صدری بوده که اگر توانست آن را عملی کند توقع دارد حکم مدیرعاملی نیز برایش صادر شود چراکه در شرایطی که باشگاه با مسائل مالی روبرو است و نمی تواند از پاداش سه میلیون دلاری اش که به خاطر تحریم ها نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا مانده استفاده کند، تهیه مطالبات مربی آرژانتینی هرگز کار ساده ای نبوده است. صدری البته پایگاه چندان مناسبی بین هواداران پرسپولیس نداشته و قرمزدوستان نسبت به گزینه هایی مثل طاهری و گرشاسبی رغبت بیشتری دارند، ولی بازشدن پنجره ها ممکن است اوضاع را به نفع سرپرست باشگاه تغییر دهد.

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 21

به "شرط ماندن صدری در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط ماندن صدری در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید