کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته: بزرگ شدن فرزند خود را ندیدم

به گزارش کلوب فارسی، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته گفت: به علت مسائل شخصی سال جاری شرایط حضور در تیم ملی والیبال نشسته را ندارم، اما سال آینده در صورت صلاحدید کادر فنی و رییس انجمن در خدمت تیم ملی خواهم بود.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته: بزرگ شدن فرزند خود را ندیدم

داوود علیپوریان در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: 18 سال است که عضو تیم ملی والیبال نشسته هستم و در طی این مدت 5 دوره در بازیهای پارالمپیک، مسابقات آسیایی و دنیای حضور داشتم و همیشه کوشش کردم برترین عملکرد را برای تیم ملی داشته باشم، در حال حاضر به علت خستگی و فرسودگی اردوهای پارالمپیکی تصمیم گرفتم تا مدتی از تیم ملی دور باشم که البته رییس انجمن و کادر فنی در جریان این مساله هستند.

وی گفت: در طی مدت حضورم در تیم ملی شرایط به گونه ای بود که حتی بزرگ شدن فرزند خود را ندیدم و مرتب در اردوهای تیم ملی حضور داشتم، الان دوست دارم استراحت کنم و با رسیدگی به مسائل شخصی خود در کنار خانواده ام باشم. البته هر زمان تیم ملی به یاری من احتیاج داشته باشد در خدمت تیم ملی خواهم بود.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته یکی از مسائل کنونی تیم ملی را نبود نظم و انضباط بیان کرد و اضافه نمود: نظم و انضباطی که در اردوهای پارالمپیکی حاکم بود، الان متاسفانه آن نظم و انضباط در اردوهای تیم ملی حاکم نیست. حال این که علت آن چیست؟ دقیقا نمی دانم، اما معتقدم که یکی از دلایل بی نظمی در تیم ملی نبود آقای رضایی است.

علیپوریان در پاسخ به این پرسش که آیا در مسابقات قهرمانی دنیا والیبال نشسته به عنوان کاپیتان تیم حضور خواهید داشت یا خیر؟ اضافه نمود: با توجه به صحبتی که با سرمربی تیم ملی والیبال نشسته داشتم به او گفتم در سال تازه می توانم در خدمت تیم ملی باشم، حال اگر در سال تازه سرمربی تیم ملی و رییس انجمن صلاح بدانند که در تیم ملی باشم، به عنوان کاپیتان تیم یاری خواهم کرد. به هر صورت تابع تصمیم کادر فنی و رییس انجمن هستم.

وی در سرانجام بعلاوه پیرامون این پرسش که آیا در لیگ برتر والیبال نشسته بازی می کنید یا خیر؟ گفت: بعد از انحلال تیم ورامین، با هیچ تیم دیگری قرارداد منعقد نکردم، البته رضایی به عنوان سرمربی تیم مس بابک کرمان از من درخواست کرد که به عنوان مربی در کنار او باشم و من قبول کردم. در حال حاضر نیز فقط در سمت مربیگری به تیم مس بابک کرمان یاری می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1400 بروزرسانی: 30 بهمن 1400 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 103

به "کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته: بزرگ شدن فرزند خود را ندیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته: بزرگ شدن فرزند خود را ندیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید