وزیر ارشاد: توقیف فیلم ها بخاطر عملکرد یک بازیگر را ممنوع نموده ایم

به گزارش کلوب فارسی، اسماعیلی گفت: وزارت ارشاد درباره سریال سقوط تصمیم گیرنده نیست و به صورت کلی سیاستی را اعلام کردیم که طبق آن، اگر پس از اتمام مراحل فراوری تمامی مجموعه های فیلم و سریال، خطایی به وسیله یکی از عوامل اجرا شده باشد آن را به تمامی آن مجموعه تسری ندهیم. این سیاست ما است که اعمال هم شده است.

وزیر ارشاد: توقیف فیلم ها بخاطر عملکرد یک بازیگر را ممنوع نموده ایم

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران گفت: امروز دبیر جشنواره اسامی فیلم های راه یافته به بخش داوری را اعلام می نماید. امر داوری در هیئت انتخاب به بخش نهایی رسیده و از هفته آینده نمایش فیلم های فجر آغاز خواهد شد.

به گزارش انتخاب، وی گفت: جشنواره تئاتر فجر هم آغاز شده و با استقبال بسیار خوبی روبه رو بوده است. تقریباً سالن ها مملو از جمعیت است و این جشنواره تا 12 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و پخش فیلم ها هم در بخش داوری جشنواره از 12 بهمن آغاز می گردد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیح داد: تعداد بسیاری از فیلم هایی که راه پیدا نموده با شعار جشنواره کاملاً در یک راستا بوده که همان همدلی و وفاق و ایجاد شور و نشاط در جامعه است.

اسماعیلی تاکید نمود: تقریباً فیلم ها در ژانرهایی به جشنواره آمده است که جامعیت خوبی دارد و هیئت داوران هم به این امر توجه داشته است.

وی عنوان نمود: کنسرت ها از هفته های قبل آغاز شده و این هفته هم چند اجرا داریم و در طی بهمن ماه تا قبل از آغاز جشنواره موسیقی فجر که 28 بهمن خواهد بود، بسیاری از این ها اجراهای عمومی خواهند داشت.

وزیر ارشاد در رابطه با پخش سریال سقوط گفت: وزارت ارشاد درباره سریال سقوط تصمیم گیرنده نیست و به صورت کلی سیاستی را گفتیم که طبق آن، اگر پس از اتمام مراحل فراوری تمامی مجموعه های فیلم و سریال، خطایی به وسیله یکی از عوامل اجرا شده باشد آن را به تمامی آن مجموعه تسری ندهیم. این سیاست ما است که اعمال هم شده است.

وی اضافه نمود: نگاه دولت آن است که از اهالی فرهنگ و هنر حمایت کند و خطای یک نفر را به کل مجموعه تسری ندهد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 341

به "وزیر ارشاد: توقیف فیلم ها بخاطر عملکرد یک بازیگر را ممنوع نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارشاد: توقیف فیلم ها بخاطر عملکرد یک بازیگر را ممنوع نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید