محکومیت میلیاردی نو استقلال و پرسپولیس بابت بازیکنان لیگ فزونی

به گزارش کلوب فارسی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای صادره به توضیح زیر است:

محکومیت میلیاردی نو استقلال و پرسپولیس بابت بازیکنان لیگ فزونی

* با توجه به شکایت فرشید باقری از باشگاه استقلال تهران به علت مطالبه وجه به مبلغ بیست میلیارد ریال، باشگاه استقلال به پرداخت این مبلغ و بعلاوه هزینه دادرسی محکوم شد.

* فرشاد احمدزاده بابت مطالبه وجه پنج میلیارد و هفتصد میلیون ریالی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد که رأی صادره از سوی کمیته شرایط مبنی محکومیت پرسپولیس به پرداخت یک میلیارد و نهصد و پنجاه میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی است.

* علیرضا نقی زاده در قالب شکایتی خواهان مطالبه 10 میلیارد ریالی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شد که پس از آنالیز پرونده، کمیته شرایط نسبت به شکایت نقی زاده قرار رد صادر کرد.

* شکایت بهزاد بشتایم از باشگاه ماشین سازی تبریز با موضوعیت مطالبه وجه یک میلیارد و دویست میلیون ریالی، موجب صدور رأی محکومیت باشگاه در پرداخت نهصد و چهل میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.

* امیرمحمد راجی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر شکایت کرد و خواهان طلب سیصد میلیون ریالی شد که در نهایت باشگاه شاهین شهرداری به پرداخت دویست و نود میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

* با شکایت حسین بابایی از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) بابت مطالبه وجه یکصد و شصت میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت یکصد و پانزده میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

بعلاوه در شکایت یوسف نادریان از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) جهت مطالبه ششصد میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد مطالبه و هزینه دادرسی محکوم شد.

* در شکایتی مشابه از سوی سپهر دنیا بزرگی از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) بابت مطالبه یکصد و پنج میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

* بعلاوه باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) باید طبق رأی کمیته شرایط بازیکنان مبلغ دویست میلیون ریال و هزینه دادرسی را به خاطر شکایت مجید انگشتان به وی بپردازد.

* شکایت عباس بختیاری از باشگاه محتشم تبریز بابت مطالبه سیصد میلیون ریالی، منجر به صدور رأی محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 45

به "محکومیت میلیاردی نو استقلال و پرسپولیس بابت بازیکنان لیگ فزونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت میلیاردی نو استقلال و پرسپولیس بابت بازیکنان لیگ فزونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید