توافق شهرداری های شمال غرب کشور بر همبستگی منطقه ای جهت توسعه گردشگری

به گزارش کلوب فارسی، ایرنا/ براساس آخرین گزارشهای منتشر شده، توافق شهرداری های شمال غرب کشور بر همبستگی منطقه ای جهت توسعه گردشگری صورت گرفت.

توافق شهرداری های شمال غرب کشور بر همبستگی منطقه ای جهت توسعه گردشگری

مجید ناصحی مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به برگزاری چهارمین نشست مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران مراکز استانهای شمال غرب کشور به میزبانی زنجان اشاره نمود و اضافه نمود: یکی از خروجی های این نشست، توافق بر هم افزایی جهت تجمیع ظرفیت ها و توانایی های مراکز استانهای شمال غرب کشور برای توسعه گردشگری بود.

وی ادامه داد: در کوشش هستیم با استمرار نشست مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران مراکز استانهای شمال غرب کشور، ارتباط شوراها و شهرداری های این شهرها و حتی شهرهای دیگر استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و زنجان با یکدیگر برای حل مسائل بیشتر گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از مصوبه یاری 2 و نیم میلیارد تومانی شهرداری های مراکز استانهای شمال غرب کشور به زلزله زدگان خوی اطلاع داد و گفت: در این راستا قرار است شهرداری تبریز به اندازه یک میلیارد تومان و شهرداری های ارومیه، اردبیل و زنجان نیز هر کدام به اندازه 500 میلیون تومان در این خصوص مشارکت نمایند.

ناصحی مقدم اضافه نمود: این یاریها قرار است به وسیله گروههای جهادی فعال در منطقه در جهت احداث سرویس های بهداشتی و حمام در منطقه ها زلزله زده هزینه گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 353

به "توافق شهرداری های شمال غرب کشور بر همبستگی منطقه ای جهت توسعه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق شهرداری های شمال غرب کشور بر همبستگی منطقه ای جهت توسعه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید