شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای پایانی تعطیلات

به گزارش کلوب فارسی، شرایط جوی اصفهان نیز طی این روزها صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و شرایط جوی کرج نیز طی روز (12 فروردین) قسمتی ابری تا نیمه ابری و در برخی ساعات وزش باد شدید و رگبار و رعد وبرق و کاهش زیاد دما و در روز (13 و 14 فروردین) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای پایانی تعطیلات

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای شرایط جوی شهرهای پرتردد کشور طی روزهای 12، 13 و 14 فروردین را تشریح و بیان کرد که شرایط جوی بیشتر این منطقه ها صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران (12 فروردین) ابری و وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق و کاهش زیاد دما (13 و 14 فروردین) نیز قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

شرایط جوی اصفهان نیز طی این روزها صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و شرایط جوی کرج نیز طی روز (12 فروردین) قسمتی ابری تا نیمه ابری و در برخی ساعات وزش باد شدید و رگبار و رعد وبرق و کاهش زیاد دما و در روز (13 و 14 فروردین) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

آسمان گرگان نیز طی این سه روز صاف و در برخی ساعات نیمه ابری تا ابری و کمی ابری همراه با بارش و وزش باد پیش بینی می گردد.

آسمان ساری طی روز (12 فروردین) ابری و همراه با کاهش زیاد دما و بارش پراکنده همراه با بارش باران و وزش باد و طی روزهای (13 و 14 فروردین) نیمه ابری همراه با بارش و وزش باد و آسمان شهر رشت طی این روزها نیمه ابری تا ابری همراه با بارش و وزش باد پیش بینی می گردد.

تبریز نیز طی روز (12 فروردین) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید و (13 و 14 فروردین) آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد را تجربه خواهد نمود و آسمان مشهد روز (12 فروردین) صاف تا قسمتی ابری و غبار صبحگاهی و در برخی ساعات وزش باد و طی روز (13 و 14فروردین) نیمه ابری تا ابری همراه با بارش و وزش باد پیش بینی می گردد.

شرایط جوی اهواز (12 فروردین) صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق یا غبار صبحگاهی و وزش باد و (13 و 14 فروردین) صاف تاقسمتی ابری همراه با وزش باد و آسمان شیراز نیز طی این سه روز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

شرایط جوی بندرعباس نیز (12 فروردین) کمی ابری و در بعد از ظهر وزش باد شدید و دریا مواج و (13 و 14 فروردین) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 فروردین 1402 بروزرسانی: 11 فروردین 1402 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 367

به "شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای پایانی تعطیلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای پایانی تعطیلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید