آپدیت iOS 17.5 ظاهراً عکس های پاک شده قدیمی را به آیفون برمی گرداند

به گزارش کلوب فارسی، دیجیاتو: چندین کاربر آیفون از به روزرسانی iOS 17.5 شکایت نموده اند و می گویند که این آپدیت عکس هایی که سال ها پیش حذف نموده بودند را برمی گرداند. نکته قابل توجه اینکه ظاهراً تمام کاربران آسیب دیده برای عکس های خود از iCloud استفاده نمی نمایند، که با این وجود، می توان گفت این مشکل به ذخیره سازی محلی دستگاه های آیفون مربوط می گردد.

آپدیت iOS 17.5 ظاهراً عکس های پاک شده قدیمی را به آیفون برمی گرداند

iOS 17.5 چند روز پیش منتشر شد و مجموعه ای از ویژگی های تازه را برای کاربران به همراه داشت. از جمله این ویژگی ها می توان به یک بازی پازل تازه و دسترسی آفلاین به Apple News اشاره نمود. با این حال، چند کاربر شبکه اجتماعی ردیت به این موضوع اشاره نموده اند که بعضی عکس هایی که آن ها در گذشته حذف نموده اند، پس از دریافت آپدیت iOS 17.5 دوباره ظاهر شده است.

تا به امروز صد ها کاربر ردیت مشکل مشابهی را گزارش نموده اند که نشان می دهد باگ یا مشکل iOS 17.5 نسبتاً گسترده است. طبق گزارش کاربران، ظاهراً این اشکال بر فضای ذخیره سازی محلی دستگاه تأثیر می گذارد، زیرا بعضی از کاربران آسیب دیده اصلاً از iCloud استفاده نمی نمایند.

علاوه بر این، اگر هنگام ارتقای سخت افزاری به طور کامل از آیفون خود بک آپ گرفته باشید، حتی ممکن است عکس هایی دستگاه قبلی شما نیز در آیفون فعلی ظاهر شوند.

بازگشت بعضی پست های صوتی حذف شده به آیفون با iOS 17.5

بعلاوه این احتمال وجود دارد که مشکل مذکور فقط مختص عکس ها نباشد، زیرا یک کاربر در ایکس ادعا نموده که پست های صوتی (Voicemail) قدیمی او نیز پس از به روزرسانی برگشته است. این مشکل به وسیله چندین آزمایش نماینده نسخه بتا در خصوص نسخه های بتای قبلی iOS 17 نیز گزارش شده بود.

در حال حاضر، ظاهراً هیچ راه حلی برای جلوگیری از این باگ وجود ندارد و پس از به روزرسانی آیفون خود به iOS 17.5، باید به صورت دستی برنامه Photos را آنالیز کنید تا ببینید آیا محتوای حذف شده برای شما نیز دوباره ظاهر شده اند یا خیر. البته باید اشاره نمود که تمام کاربران تحت تأثیر این مشکل قرار نگرفته اند.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1403 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 449

به "آپدیت iOS 17.5 ظاهراً عکس های پاک شده قدیمی را به آیفون برمی گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت iOS 17.5 ظاهراً عکس های پاک شده قدیمی را به آیفون برمی گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید