مقدار افزایش قیمت مسکن سالانه در تهران ، افزایش 50 درصد اجاره در جنت آباد

به گزارش کلوب فارسی، به گزارش خبرنگاران، با توجه به آگهی های سایت دیوار برای اجاره آپارتمان، فهرستی از میانه اجاره آپارتمان در بعضی از محلات منطقه پنج شهرداری تهران به همراه در صد افزایش نرخ اجاره در یک سال گذشته را مشاهده می کنید.

مقدار افزایش قیمت مسکن سالانه در تهران ، افزایش 50 درصد اجاره در جنت آباد

بر اساس داده ای جدول زیر، در بین محلات منطقه پنج شهرداری تهران، جنت آباد جنوبی با 35 درصد افزایش نرخ اجاره از مهر 1399 تا مهر 1400 همراه بوده است. بعلاوه محلات شاهین و شهرزیبا در یک سال گذشته با افزایش حدود 43 درصدی اجاره ماهانه را در یک سال گذشته ثبت کردند.

محله باغ فیض در یک سال گذشته 46.8 درصد افزایش اجاره، شهران جنوبی 47 درصد افزایش قیمت، پونک و جنت آباد شمالی 48 درصد افزایش، جنت آباد مرکزی و اباذر 49 درصد افزایش نرخ اجاره ماهانه را در یک سال گذشته داشته است.

کوی فردوس و شهران شمالی 51 درصد افزایش نرخ اجاره آپارتمان در یک سال گذشته را داشته است. شهرک نفت 52 درصد افزایش اجاره ماهانه داشته است.

محله ارم با 54 درصد افزایش اجاره آپارتمان به همراه کوی بیمه با 59 درصد افزایش اجاره در یک سال گذشته در بین محلات جدول زیر بیش ترین درصد افزایش اجاره آپارتمان را ثبت نموده اند.

در جدول زیر میانه اجاره ماهانه آپارتمان 80 متری در محلات منطقه پنج شهرداری تهران به همراه درصد افزایش اجاره در یک سال گذشته را مشاهده می کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: facloob.ir شناسه مطلب: 11

به "مقدار افزایش قیمت مسکن سالانه در تهران ، افزایش 50 درصد اجاره در جنت آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقدار افزایش قیمت مسکن سالانه در تهران ، افزایش 50 درصد اجاره در جنت آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید